25.12.17

Циничный Рева не нашел выгоды в том чтобы забирать у людей жилье


Скандальный министр социальной политики Андрей Рева рассказал, что у должников за жилищно-коммунальные услуги не будут забирать жилье, потому что в этом нет выгоды.


Об этом он заявил журналистам в начале Всеукраинского съезда лидеров общественных организаций «Донбасс: дорожная карта 2018. Общий вектор».
«Существует у нас проблема: есть человек, он не может заплатить за ЖКУ. Если мы заберем у него жилье, мы проблему решим? Мы создадим дополнительные проблемы, потому что дальше такого человека нужно социально защитить, где здесь выгода? Поэтому я хотел бы всех успокоить: никто, никогда, с точки зрения жилья у человека за долги по коммунальным услугам забирать не может и не будет», – заявил Рева.
Слова Ревы подтвердили существующие опасения винницкой команды базарников у власти, которая прекрасно понимает, что если начать забирать у людей жилье, то "дополнительные проблемы" превратятся в беспощадный бунт, в результате которого и Рева, и Гройсман и Порошенко окажутся развешанными на столбах. Поэтому, "с точки зрения жилья", циничный министр не усмотрел для себя "выгоды" в том, чтобы забирать у людей квартиры.



Придбали нерухомість, але право власності на землю не оформлено: чи сплачувати земельний податок?

Податки

На запит Поштівки податківці надали роз'яснення: чи сплачувати земельний податок, якщо придбано нерухомість, але право власності на землю не оформлено.

Фіскали нагадують, земельна ділянка визнається об'єктом цивільних прав з моменту її формування відповідно до вимог ст. 791 Земельного кодексу та державної реєстрації відповідного права (власності, постійного користування або права оренди земель державної та комунальної власності) на неї.

Зауважимо, що сплата земельного податку здійснюється власниками земельних ділянок та постійними землекористувачами (пп. 14.1.72 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу). При цьому за земельні ділянки, що перебувають у комунальній або державній власності та надані в оренду, справляється орендна плата.

При переході права власності на будівлю, споруду (їх частину) податок за земельні ділянки, на яких розташовані такі будівлі, споруди (їх частини), з урахуванням прибудинкової території сплачується на загальних підставах з дати державної реєстрації права власності на таку земельну ділянку (п. 287.6 ст. 287 Податкового кодексу).

Разом з тим необхідно звернути увагу на наявну судову практику стягнення на користь органів місцевого самоврядування плати за використання земельних ділянок у належному розмірі у випадках використання безпідставно набутої земельної ділянки. Так, суб'єктів, які, порушуючи статті 125, 126 Земельного кодексу, використовують безпідставно набуті земельні ділянки, постановами Судової палати у господарських справах Верховного Суду України від 28.01.2015 р., а також від 30.11.2016 р. зобов'язано компенсувати завдану власнику земельної ділянки майнову шкоду (статті 166, 1167 Цивільного кодексу) у формі неотриманої орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності.

22.12.17

Порошенко рік не підписує свій закон про повернення всіх вкладів у держбанках

порошенко

Внесений президентом у грудні минулого року як невідкладний законопроект досі припадає пилом в його адміністрації.

Президент Петро Порошенко вже рік не підписує запропонований ним же й ухвалений Верховною Радою закон про 100% гарантії всіх вкладів громадян у державних банках.

Про це свідчать дані законопроекту №5553 на сайті парламенту, повідомляє "Поштівка".

Зазначеним документом держава гарантує фізособам-вкладникам держбанків відшкодування тієї частини суми вкладу, що перевищує граничний розмір відшкодування коштів за законом про гарантування вкладів.

Порошенко вніс у Раду цей проект закону 19 грудня 2016 року, визначивши його як невідкладний. Депутати ухвалили його наступного ж дня. Спікер парламенту Андрій Парубій відразу підписав документ і відправив до Адміністрації президента.

Відтоді минув уже рік, а Порошенко так і не підписав законопроект.

15.12.17

Сільгоспвиробництво в Україні скоротилося з початку року майже на 3%

15 Грудня 2017, 15:09

Виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в січні-листопаді 2017 року скоротилося на 2,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

Про це повідомляє Поштівка, із посиланням на Державну службу статистики.

За вказаний період сільгосппідприємства знизили виробництво на 4,7%, господарства населення – на 0,5%.

Виробництво продукції рослинництва в січні-листопаді впало на 3,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, тваринництва – на 0,3%.

У той же час сільгоспвиробництво в Україні в 2016 році зросло на 6,3% в порівнянні з 2015 роком.

Індекс сільськогосподарської продукції відображає відносний рівень змін загальних фізичних обсягів продукції сільського господарства, вироблених за певні періоди часу, які обрані для порівняння. Для визначення індексу сільськогосподарської продукції використовуються обсяги продукції сільського господарства в постійних цінах. За постійні ціни прийняті середні ціни 2010 року.

Нагадаємо: в 2016 році українські аграрії закупили сільгосптехніки на 5,5 млрд грн, що в 4 рази більше, ніж в 2013 році.

01.12.17

Ситник висунув СБУ серйозне звинувачення

Генпрокуратура порушила справу проти директора НАБУ Поштівка

Директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник висловив обурення діяльністю Служби безпеки України (СБУ), яка зіпсувала усі спеціальні операції бюро.

Як повідомляє «Поштівка» із посиланням на «ТСН.Україна», за прогнозами директора НАБУ  боротьба буде продовжуватися, а успішні результати діяльності бюро СБУ привласнюватиме собі. "Мета дій СБУ – зрив спецоперації НАБУ з документування схеми у ДМСУ", – розказав Артем Ситник. Метою СБУ є зірвання спеціальних операцій НАБУ. Результат вже є: операції тимчасово припинено.

"Ми розраховували розкрити масштабну корупційну схему в ДМСУ. У країні, яка воює, не можна допускати незаконного видання паспортів громадянина України", – сказав він під час брифінгу.

Нагадаємо, у середу, 29 листопада, СБУ затримала агента Національного антикорупційного бюро (НАБУ) при спробі передачі хабара першому заступнику голови державної Міграційної служби Діні Пімаховій.

Додамо, що антикорупціонерам закидають спробу незаконного притягнення високопоставлених чиновників до кримінальної відповідальності та дискредитації, у намаганні позитивного висвітлення результатів та здобутків НАБУ по боротьбі з корупцією.